9988 VIA LATTEA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9988 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2124kg |
| Block | 9988 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3186kg |
| Block | 9988 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2065kg |
| Block | 9988 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2128kg |